HAKKIMIZDA

İğneden İpliğe Tecrübe...

Kumaşa Atılan İmza, Göz Alıcı Dokunuşlar, İlham veren Çizgiler

2003'ten bugüne var olan tecrübemizle örme penye kumaş grupları, fantezi kumaş, jakarlı ve ringel kumaşlar üzerine profesyonel ekibimizle, kendi örme makinalarımızla üretim yapmaktayız.
2003'te "kalite ve müşteri memnuniyeti" ilkesiyle yola çıkan Reç Örme ve Tekstil, geçen 17 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’nin, en büyük tekstil markalarına üretim yapan yerli firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Firmamız profesyonel ekibi ile 7/24 çalışan kendi makine parkuruyla örme penye kumaş grupları, fantezi kumaş, jakarlı ve ringel kumaşlar üzerine üretim yapmaktadır. Reç Örme ve Tekstil sipariş sürecinden üretim sürecine, kalite kontrol sürecinden, nakliye sürecine kadar müşterilerini şeffaflık ilkesiyle bilgilendirir.

Koleksiyonlarımızda boyalı iplik ve düz boya seçenekleri ile tasarımlarımızda kendimize özgü tarzı ortaya koyuyor, trendlere  göre yenilenen renk ve desen kombinasyonları ile müşterilerimize her zaman hızlı ve güncel ürünler sunuyoruz.

Kurulduğu günden beri ilk prensibi müşteri memnuniyeti olan firmamız, yüksek kalitedeki ürünlerimizi rekabetçi fiyatlarla sunmak,  müşterilerimiz için son derece değerli olan hizmetler yaratmak, değişen Pazar şartlarına cevap verebilecek aktif organizasyon yapısı oluşturmak, zamanında servis sağlamak ve ürün devamlılığı şirketimizin ana hedefi olarak belirlenmiştir.

Reç Örme ve Tekstil olarak en güçlü olduğumuz noktalardan birisi de, sürekli olarak yenilik üretmektir. Yetenekli, fark yaratan tasarımcılar ve tekstil mühendisleri ile birlikte çalışan tasarım ekibimiz, yurt içi ve yurt dışında sürekli araştırmalar yapmaktadırlar. Tasarımcılarımız en son trendleri yakından izlerken, mühendislerimiz de yeni teknolojileri ve hammaddeleri takip etmektedirler. Koleksiyonlarımız bu iki çalışmanın bir sentezi olarak hazırlanmaktadır.

Her yıl hazırladığımız İLKBAHAR / YAZ, SONBAHAR / KIŞ ve ara koleksiyonlarımız önemli uluslararası fuarlarda müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Tasarım departmanımız, müşterilerimizin talebi doğrultusunda özel tasarım çalışmaları da yapmaktadır.

Halen üretmekte olduğumuz moda tekstilin yanı sıra artan rekabet koşullarına uygun ürünler geliştirmek ve Ar-Ge altyapısını güçlendirmek için üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde çalışma grubu oluşturulmuştur.

Misyonumuz: Çevreye olan saygıyı ön planda tutarak, kaliteyi temel ilke olarak gören ve sürekli geliştiren, takım ruhu ve anlayışı ile çalışan ve bu alanlarda kendini ispatlamış bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz: Örme kumaş üretimi alanında, dünya standartlarındaki kalite anlayışıyla, ekolojik, uygun fiyatlı ürünler üreterek ve gelişen teknolojiyi takip ederek müşteri memnuniyetini sağlamak.